About Rezvan Daneh

درباره رضوان دانه

نمودار زمان

سال ۱۳۷۵
افتتاح کارخانه خوراک دام به صورت مش
سال ۱۳۷۵
سال ۱۳۸۵
• آغاز به کار تولید خوراک دام به صورت پلت و گسترش آن در شمال غرب کشور
• بهره‌گیری از آزمایشگاه با تجهیرات مجهز
سال ۱۳۸۵
سال ۱۳۹۱ و ۱۳۹۲
• کسب رتبه A تولید خوراک دام و طيور توسط اداره کل دامپزشکی
• کسب عنوان کارخانه نمونه تولید خوراک دام وطیور
سال ۱۳۹۱ و ۱۳۹۲
سال ۱۳۹۵
افتتاح اولین کارخانه تولید مکمل های خوراکی دام وطیور شمال غرب کشور
سال ۱۳۹۵
سال ۱۳۹۶
• کسب گواهینامه طلایی رعایت حقوق مصرف کنندگان
• کسب عنوان کارخانه نمونه تولید خوراک دام و طیور
سال ۱۳۹۶
سال ۱۳۹۷
• کسب تندیس طلایی رعايت حقوق مصرف کنندگان
• کسب عنوان کارخانه نمونه تولید خوراک دام و طیور
سال ۱۳۹۷
سال ۱۳۹۸
• آغاز به کار تولید خوراک کامل طیور
• کسب گواهینامه طلایی رعایت حقوق مصرف کنندگان
• راه اندازی سستم ارتباط با مشتری (CRM)
سال ۱۳۹۸
سال 1400
• کلنگ زنی مجهزترین کارخانه تولید خوراک طیور با استفاده از تکنولوژی روز دنیا
• کسب عنوان کارخانه نمونه تولید خوراک طیور
سال 1400
سال 140۱
• افتتاح کارخانه تولید خوراک طیور به ظرفیت ۴۵ تن در ساعت با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و افزایش ظرفیت کل کارخانه به ۷۵ تن در ساعت در تولید خوراک
• توسعه صادرات کارخانه به کشورهای هدف
سال 140۱

 

 

امروزه با درک بیش از پیش این واقعیت که جامعه سالم نیازمند غذای سالم است کادر مدیریت و کارشناسان این کارخانه تمام همت و اراده خود را به کار بسته که همواره در تحقق بخشیدن به این آرمان پیشرو باشند. آمار سالانه نشان از تولید روزافزون کارخانه دارد، به گونه ای که توانسته ایم فراتر از ظرفیت اسمی خود تولید کنیم. ارتباط با مشتری و پیگیری های مستمر از دامپروری در مورد مشکلات و ضعف های محصول تولیدی و بررسی راندمان محصول و میزان رضایتمندی دامداران و مرغداران، از سیاستهای دائمی کارخانه رضوان بوده و ما را در بهبود محصول تولیدی یاری کرده است. ما مفتخریم که امروز بدون هیچگونه ادعا و بازار فریبی محصولات خود را با بهترین نوع مواد اولیه موجود در کشور سامان می دهیم و کیفیت محصول تولیدی اولویت کاری ما بوده و تجهیز کارخانه به بخش کنترل کیفی و آزمایشگاه پیشرفته و اعمال نظارت دقیق بر کیفیت محصولات تولیدی دلیلی بر این ادعا است.

شرکت رضوان دانه تبریز در سال 1375 با نام خوراک دام رضوان توسط آقای رحمان باغبان رضوان که از دامداران با سابقه ی تبریز هستند شروع به کار نمود. ابتدا از تولید خوراک دام به صورت مش آغاز نمود و از همان ابتدا شعار “مصمم به تولید برتریم” را سرلوحه تولیدات خود قرار داد.
درسال 1385 آغاز به تولید خوراک دام به صورت پلت نمود و سطح عرضه تولیدات مجموعه را در شمال غرب کشور گسترش داد. تجهیزات آزمایشگاه مدرن نیز در همان سال ها صورت گرفت.
آمار سالانه نشان از تولید روزافزون کارخانه دارد،  به گونه ای که توانسته ایم فراتر از ظرفیت اسمی خود تولید کنیم.  کسب عنوان کارخانه نمونه تولید خوراک دام و طیور در سالهای  91- 92- 96  و 97 ، از طرف سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی شناخته شده و موفق به کسب رتبه A  از طرف اداره کل دامپزشکی استان گردید و با اخذ نشان استاندارد از سازمان ملی استاندارد ایران، اقدام به تولید دان استاندارد  نمایید.

 در سال 1395 با کسب مجوز های لازم از ادارجات مربوطه اولین کارخانه تولید مکمل های خوراکی دام و طیور شمال غرب کشور را احداث نموده است.کسب گواهی نامه طلایی رعایت حقوق مصرف کنندگان 96و 98 همچنین تندیس رعایت حقوق مصرف کنندگان را نیز در سال 97 با هدف رضایت مشتری کسب نمود.

 آغاز بکار تولید خوراک کامل طیور و راه اندازی سیستم ارتباط با مشتری (crm) در سال 98 را به کارنامه خود افزود.

همکاری با کارشناسان مجرب در این مجموعه به عنوان مسئول تحقیق و توسعه، پشتیبانی فنی و کنترل کیفی و بهره گیری از آزمایشگاه مجهز در رشد و توسعه مجموعه نقش قابل توجهی را دارا بوده و این مجموعه را در برآورده ساختن نیازهای مشتریان یاری نموده است.

شرکت ر ضوان دانه پس از ممیزهای فراوان موفق به اخذ گواهینامه های معتبر و انواع ایزوها شده است. هم اکنون شرکت با توان تولید انواع خوراک، کنسانتره و مکمل های خوراک دام و طیور در خدمت مشتریان عزیز می باشد. 

 در سال 1400 کلنگ پروژه طرح توسعه را که یکی از بزرگترین کارخانه ی تولید خوراک در شمال غرب کشور است را آغاز نمود و هم اکنون نیز این روند طبق برنامه ریزی های صورت گرفته در حال تکمیل می باشد.
چشم انداز مجموعه رضوان دانه در سال 1401 در روند توسعه و پیشرفت این صنعت با افتتاح یکی از پیشرفته ترین و مجهزترین کارخانه های تولید خوراک طیور به ظرفیت 45 تن در ساعت با تکنولوژی روز دنیا و با افزایش ظرفیت کل کارخانه به 75 تن درساعت، در تولید خوراک گامی بزرگ در این صنعت خواهد برداشت. و این روند همچنان ادامه خواهد یافت تا بخش صادرات این شرکت به کشورهای هدف صورت پذیرد. 

 

استانداردهای مدیریتی

افتخارات و استانداردها